Skip to content

blink! … Hello world! … czy coś w tym rodzaju

Długo zabierałem się do napisania tego posta, a jeszcze dłużej dojrzewała decyzja o stworzeniu bloga. Z kolejnymi wiosnami wydawało mi się, że mam coraz mniej czasu na hobby, jednak łapałem się na tym, że oglądałem na youtubie kilka głupich filmików dziennie. Minuty te można poświęcić na coś bardziej produktywnego. Tak więc, oglądając kolejny filmik o gekonach zdecydowałem – powstanie mały blog.
Od kilku tygodni zastanawiałem się nad formą, projektami, oprawą graficzną i doszedłem do wniosku, że za dużo o tym myślę, a za mało poświęcam czasu na to co najważniejsze, czyli tworzeniu treści oraz że ma mi to sprawiać radość.
Co zatem będzie na tym blogu? Dokładnie to nie wiem; wyjdzie w praniu. Na pewno będę chciał zamieszczać tutaj informację o moich projektach z elektroniki – tych prostych i bardziej zaawansowanych, moje przemyślenia, ciekawostki oraz wiadomości z branży. Być może samouczki lub konkursy z nagrodami o ile znajdą się jacyś czytelnicy. Lepsza szata graficzna, działy i inne rzeczy pojawią się z czasem. W tym momencie chciałbym, żeby było to swego rodzaju archiwum mojej aktywności po pracy. Do tej pory zamieszczałem takie materiały na przeróżnych forach, portalach i w czasopismach. Jednak brakowało mi jednego centralnego miejsca, gdzie miałbym opublikowane wszystkie swoje rzeczy – takie moje własne (0, 0, 0).
Zatem witam Cię na moim blogu. Ten post po takie moje ”Hello, World!”, czy po elektronicznemu “blink!”.

Published inBez kategorii

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *